0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Japan J League
Avispa Fukuoka
۱
۰
Yokohama F Marinos
inprogress
۱۴:۳۰
Sagan Tosu
۰
۰
Kawasaki Frontale
Finished
۱۲:۳۰
Shonan Bellmare
۲
۱
Vissel Kobe
Finished
۱۰:۳۰
Cerezo Osaka
۳
۱
Gamba Osaka
Finished
۰۹:۳۰
Shimizu S-pulse
۱
۲
Nagoya Grampus Eight
Finished
۰۹:۳۰
FC Tokyo
۰
۰
Kashiwa Reysol
Finished
۱۰:۳۰
Urawa Red Diamonds
۱
۱
Kashima Antlers
Finished
۱۲:۳۰
Sanfrecce Hiroshima
۳
۱
Kyoto Purple Sanga
Finished
۰۸:۳۰
  Republic of Korea K-League 1
FC Seoul
۰
۱
Seongnam Ilhwa Chunma
Finished
۱۲:۰۰
Gimcheon Sangmu FC
۰
۲
Ulsan Hyundai Horang-i
inprogress
۱۴:۳۰
Pohang Steelers
۲
۰
Incheon United FC
Finished
۱۳:۳۰
  Ecuador Serie A
Cumbaya FC
۳
۲
Club 9 de Octubre
Finished
۰۴:۳۰
  Argentina Primera B Nacional
Atlanta
۰
۰
CD Maipu
Finished
۰۲:۴۰
CA All Boys
۱
۱
CSYD Madryn
Finished
۰۴:۳۰
Belgrano de Cordoba
۲
۰
Flandria
Finished
۰۴:۴۰
  Venezuela Primera Division
Monagas SC
۲
۲
Estudiantes de Mérida
Finished
۰۴:۰۰
Zamora FC
۱
۰
Academia Puerto Cabello
Finished
۰۱:۴۵
  Paraguay Primera Division
Tacuary
۱
۰
Sportivo Ameliano
Finished
۰۲:۰۰
12 de Octubre
۰
۰
Guairena FC
Finished
۰۴:۱۵
  Ecuador Copa Ecuador
Primero de Mayo
۰
۱
El Nacional Quito
Finished
۰۱:۰۰
  Brazil Campeonato Brasileiro B
Brusque
۱
۰
Tombense MG
Finished
۰۲:۳۰
EC Bahia
۲
۱
AA Ponte Preta
Finished
۰۵:۰۰
  Republic of Korea K-League 2
Jeonnam Dragons
۲
۳
Ansan Greeners
inprogress
۱۴:۰۰
Daejeon Citizen
۱
۰
Bucheon FC 1995
Finished
۱۱:۳۰
  Chile Primera Division
Coquimbo Unido
۲
۴
Union Espanola
Finished
۰۳:۳۰
  Canada Canadian Premier League
Pacific FC
۰
۰
York United FC
Finished
۰۶:۳۰
HFX Wanderers FC
۰
۴
Forge FC
Finished
۰۲:۳۰
  Honduras Reserve League
Real Espana Reserves
۱
۱
CD Olimpia Reserves
Finished
۰۱:۳۰
CD Vida Reserves
۲
۲
Motagua Reserves
Finished
۰۱:۳۰
  Brazil Serie D Group 2
Pacajus
۲
۰
Tuna Luso PA
Finished
۰۳:۳۰
  Uruguay Segunda Division
La Luz
۲
۱
Juventud Piedras
Finished
۰۴:۰۰
  Australia NPL Victoria
Bentleigh Greens SC
۱
۱
Avondale FC
inprogress
۱۴:۱۵
St Albans Saints
۰
۱
Port Melbourne Sharks SC
Finished
۰۹:۳۰
Eastern Lions
۰
۱
Dandenong Thunder SC
Finished
۰۹:۳۰
Hume City
۳
۰
Altona Magic
Finished
۱۳:۳۰
  Portugal Liga BPI Women
Braga (W)
۰
۰
Famalicao (W)
inprogress
۱۴:۳۰
  Uruguay Primera Division
Deportivo Maldonado
۰
۱
Centro Atletico Fenix
Finished
۰۳:۳۰
  Argentina Torneo Federal A, Group B
Sportivo Desamparados
۰
۰
Sportivo Estudiantes
Finished
۰۵:۰۰
  Peru Primera Division
Universidad Cesar Vallejo
۰
۱
Academia Deport. Cantolao
Finished
۰۵:۰۰
  Australia Capital Territory U23
Belconnen United U23
۱
۰
O'Connor Knights U23
Finished
۰۷:۰۰
Canberra Olympic U23
۱
۵
Gungahlin Utd U23
Finished
۰۷:۰۰
Cooma Tigers U23
۰
۳
Monaro Panthers U23
Finished
۰۷:۱۵
West Canberra Wanderers FC U23
۱
۳
Canberra Croatia U23
Finished
۱۱:۰۰
  Russia FNL
Torpedo Moskva
-
-
PFC Kuban
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Alania Vladikavkaz
-
-
Kamaz Nab Chelny
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
FC Volgar Astrakhan
-
-
Gazovik Orenburg
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Energiya Khabarovsk
۰
۳
Akron Tolyatti
Finished
۱۱:۳۰
FC Krasnodar II
۱
۳
FK Spartak Moscow II
Finished
۱۳:۳۰
FK Tekstilshchik TeleCom Ivanovo
۰
۰
Rotor Volgograd
inprogress
۱۵:۳۰
FK Tom Tomsk
۱
۰
Metallurg Lipetsk
inprogress
۱۵:۳۰
FK Baltika Kaliningrad
-
-
FK Fakel Voronezh
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
FC Yenisey Krasnoyarsk
-
-
Veles Moscow
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
FK Dolgoprudny
-
-
Neftekhimik Nizhnekamsk
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Australia New South Wales League One
Northern Tigers
۰
۲
Bonnyrigg White Eagles
Finished
۱۳:۳۰
Mounties Wanderers
۱
۲
NWS Spirit
Finished
۱۳:۳۰
Hills United Brumbies
۲
۶
St George City FA
Finished
۱۲:۰۰
Western Sydney Wanderers NPL
۷
۱
Blacktown Spartans
Finished
۱۳:۳۰
St. George Saints
۱
۲
Central Coast Mariners Academy NPL
Finished
۱۳:۳۰
SD Raiders FC
۰
۰
Hakoah Sydney City East
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
  Japan J2 League
F.C. Ryukyu
۰
۰
Ventforet Kofu
inprogress
۱۴:۳۰
Fagiano Okayama
۱
۰
Oita Trinita
Finished
۱۳:۳۰
Omiya Ardija
۲
۴
Vegalta Sendai
Finished
۰۹:۳۰
Mito HollyHock
۳
۰
Grulla Morioka
Finished
۱۱:۳۰
Roasso Kumamoto
۱
۱
Jef United Ichihara Chiba
Finished
۰۸:۳۰
Albirex Niigata
۳
۰
Yokohama FC
Finished
۰۹:۳۰
Zweigen Kanazawa
۱
۱
Montedio Yamagata
Finished
۰۹:۳۰
Blaublitz Akita
۳
۳
Tokyo Verdy 1969
Finished
۰۹:۳۰
Tokushima Vortis
۰
۱
Tochigi SC
Finished
۰۹:۳۰
  Australia NPL Victoria U21
St. Albans Saints U21
۱
۱
Port Melbourne U21
Finished
۰۷:۰۰
Hume City U21
۲
۱
Altona Magic U21
Finished
۱۰:۳۰
Eastern Lions SC U21
۴
۰
Dandenong Thunder U21
Finished
۰۶:۴۵
Melbourne Knights U21
۱
۱
Dandenong City SC U21
Finished
۰۹:۳۰
Bentleigh Greens U21
۰
۲
Avondale Heights U21
Finished
۱۲:۰۰
Green Gully U21
۰
۲
Oakleigh Cannons U21
Finished
۰۹:۳۰
  Republic of Korea K3 - League
Cheonan City
۱
۲
Daejeon Korail
Finished
۱۲:۳۰
Busan Transport Corp
۱
۱
Pocheon Citizens FC
Finished
۰۹:۳۰
Siheung Citizen
۲
۱
Dangjin Citizen FC
Finished
۰۹:۳۰
Paju Citizen FC
۲
۱
Gyeongju Korea H&N Power
Finished
۱۲:۳۰
  Australia NPL Tasmania
Devonport City
۵
۱
Kingborough Lions
Finished
۰۹:۰۰
Clarence Zebras
۱
۱
Launceston City
Finished
۰۹:۰۰
South Hobart
۷
۰
Olympia FC Warriors
Finished
۰۸:۳۰
Riverside Olympic
۰
۶
Glenorchy Knights
Finished
۰۹:۰۰
  Australia NPL Youth Queensland
Moreton Bay Utd U23
۰
۰
Gold Coast Knights U23
Finished
۰۸:۱۵
Peninsula Power U23
۳
۲
Capalaba U23
Finished
۰۸:۱۵
  Denmark Elitedivisionen Women
Varde (W)
۰
۱
AGF Aarhus (W)
inprogress
۱۵:۳۰
FC Nordsjaelland (W)
-
-
Fortuna Hjorring (W)
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  India Delhi League Women
Indian Arrows (W)
۱
۲
Pifa FC (W)
inprogress
۱۴:۳۰
  Algeria U21 League 1
MO Constantine U21
۴
۰
CA Bordj Bou Arreridj U21
inprogress
۱۴:۳۰
CA Batna U21
۰
۱
IRB Lakhdaria U21
inprogress
۱۴:۳۰
WA Boufarik U21
۲
۰
GC Mascara U21
inprogress
۱۴:۳۰
MC El Eulma U21
۳
۱
AS Ain M'lila U21
inprogress
۱۴:۳۰
JS Bordj Menaiel U21
۳
۰
JSM Skikda U21
inprogress
۱۴:۳۰
ASM Oran U21
۲
۱
SKAF Khemis Miliana U21
inprogress
۱۴:۳۰
  Australia Victoria State League 1
Fitzroy City
۱
۰
Richmond SC
Finished
۱۲:۴۵
  Czech Republic 4. Liga
SK Kladno
۰
۰
Ostrov
Finished
۱۲:۴۵
Aritma Praha
۲
۱
SK Mondi Steti
Finished
۱۲:۴۵
Mar Lazne
۱
۳
Hvezda Cheb
Finished
۱۲:۴۵
FK Hodonín
۲
۱
Breclav
Finished
۱۲:۴۵
Ceske Budejovice B
۴
۱
Tatran Sedlcany
Finished
۱۳:۰۰
  Australia NPL Western Australia
Cockburn City
۰
۰
Balcatta
Finished
۱۱:۳۰
Sorrento SC
۱
۳
Floreat Athena
Finished
۱۱:۳۰
Bayswater City
۱
۱
Armadale
Finished
۱۱:۳۰
Perth RedStar FC
۵
۰
Perth Glory NPL
Finished
۱۱:۳۰
Inglewood United
۱
۲
Stirling Lions
Finished
۱۱:۳۰
Gwelup Croatia SC
۰
۷
Perth
Finished
۱۱:۳۰
  Australia NPL Victoria 2
Langwarrin SC
۱
۲
Brunswick City
Finished
۰۹:۳۰
Bulleen Lions
۲
۳
North Geelong Warriors
Finished
۰۹:۳۰
Goulburn Valley Suns
۱
۴
Kingston City
Finished
۰۹:۳۰
Moreland City FC
۳
۱
Pascoe Vale SC
Finished
۰۹:۳۰
  Australia Northern NSW Premier League Women
Maitland (W)
۲
۵
Newcastle Olympic (W)
Finished
۰۹:۰۰
  Australia Victoria NPL 2 Youth
Bulleen Lions U21
۱
۰
North Geelong U21
Finished
۰۷:۳۰
Goulburn Valley Suns U21
۳
۱
Kingston City U21
Finished
۰۷:۳۰
Langwarrin U21
۲
۱
Brunswick City SC U21
Finished
۰۷:۱۵
  United States MLS Next Pro League
San Jose Earthquakes II
۱
۲
Sporting Kansas City II
Finished
۰۵:۳۰
Real Monarchs SLC
۰
۳
North Texas SC
Finished
۰۵:۳۰
  Panama Liga Prom
Mario Mendez FC
۱
۰
Atletico Chiriqui B
Finished
۰۴:۳۰
  Australia South Australia State League 1
Modbury Jets
۴
۲
Eastern United
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide Croatia Raiders
۱
۱
Para Hills Knights
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide Hills Hawks SC
۳
۱
Playford Patriots
Finished
۱۰:۰۰
West Adelaide
۱
۱
Adelaide University
Finished
۱۰:۰۰
Port Adelaide Pirates
۱
۰
Fulham United FC
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide Victory
۰
۱
Adelaide Blue Eagles
Finished
۱۰:۰۰
  Finland Kakkonen Lohko A
Lahden Reipas
-
-
PPJ Helsinki
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
  Mongolia Premier League
Khaan Khuns Erchim
۱۱
۱
BCH Lions
Finished
۱۲:۳۰
FC Ulaanbaatar
۰
۱
Khovd
inprogress
۱۵:۳۰
  Australia NPL Northern New South Wales
Maitland
۴
۲
Newcastle Olympic
Finished
۱۱:۰۰
Adamstown Rosebud FC
۰
۰
Lambton Jaffas FC
Finished
۰۸:۳۰
  Japan L2 League Women
Tsukuba University (W)
۱
۰
JFA Academy (W)
Finished
۰۹:۳۰
  Japan L1 League Women
Ehime FC (W)
۰
۱
Setagaya Sfida (W)
Finished
۰۹:۳۰
Angeviolet Hiroshima (W)
۰
۱
Nittaidai Nippon Scu (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Maitland FC Reserves
۳
۲
Newcastle Olympic Reserves
Finished
۰۷:۰۰
  Mexico Liga MX Femenil
Pachuca (W)
۲
۴
Chivas Guadalajara (W)
Finished
۰۶:۳۰
  Australia Tasmania Super League Women
Clarence Zebras (W)
۴
۵
Launceston United (W)
Finished
۰۶:۳۰
Devonport Strikers (W)
۷
۱
Kingborough Lions (W)
Finished
۰۷:۰۰
  United States NPSL
Erie Commodores
۰
۲
FC Buffalo
Finished
۰۳:۳۰
  Brazil Mineiro 2
Coimbra EC
۱
۲
Ipatinga
Finished
۰۲:۳۰
  Denmark U19 Ligaen
SoenderjyskE U19
۰
۱
Esbjerg U19
inprogress
۱۵:۰۰
  Portugal U19 Championship
Rio Ave U19
۱
۱
Sporting Lisbon U19
inprogress
۱۴:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 7
CF Valencia U19
۰
۱
Albacete U19
inprogress
۱۴:۳۰
  Germany Landespokal
TSV Steinbach
۰
۱
Kickers Offenbach
inprogress
۱۴:۴۵
FV Engers 07
۱
۰
FC Karbach
inprogress
۱۴:۴۵
VSG Altglienicke
۱
۰
FC Viktoria 1889 Berlin
inprogress
۱۴:۴۵
  Kenya Premier League
Bidco United
-
-
Kenya Police FC
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Finland Kansallinen Liiga Women
Ilves Tampere (W)
۰
۱
HJK Helsinki (W)
inprogress
۱۵:۳۰
FC Honka Espoo (W)
۰
۱
KuPs (W)
inprogress
۱۵:۳۰
ONS Oulu (W)
۰
۰
HPS (W)
inprogress
۱۵:۳۰
  Poland 1 Liga Women
UKS SMS II Lodz (W)
۰
۱
Zabkovia Zabki (W)
inprogress
۱۵:۳۰
ROW Rybnik (W)
۰
۱
SWD Wodzislaw Slaski (W)
inprogress
۱۵:۳۰
  Asia AFC Cup
ATK Mohun Bagan AC
۰
۰
Bashundhara Kings
inprogress
۱۵:۳۰
  Australia NPL New South Wales
Marconi Stallions
۲
۱
Sutherland Shire Sharks
Finished
۱۳:۳۰
Northbridge FC Bulls
۲
۶
Sydney FC U21
Finished
۰۹:۳۰
  Germany Oberliga Bayern Sud
TSV 1860 Munchen II
-
-
SSV Jahn Regensburg II
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
VFB Hallbergmoos
-
-
SV Donaustauf
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
TSV 1865 Dachau
-
-
TSV Schwabmunchen
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Asia Southeast Asian Games Women
Myanmar (W)
۱
۲
Philippines (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 4
Calavera CF U19
۲
۱
Tiro Pichon U19
inprogress
۱۴:۳۰
Vazquez Cultural U19
۰
۰
Sporting Atletico U19
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Australia South Australia Cup Women
West Torrens Birkalla SC (W)
۱
۰
Flinders United (W)
Finished
۱۳:۳۰
Metro United (W)
۵
۰
Adelaide Comets Reserves (W)
Finished
۱۳:۰۰
  Australia NPL Youth Western Australia
Bayswater City U20
۲
۱
Armadale U20
Finished
۰۹:۳۰
Cockburn City U20
۲
۱
Balcatta U20
Finished
۰۹:۳۰
Gwelup Croatia U20
۲
۱
Perth U20
Finished
۰۹:۳۰
Sorrento U20
۱
۱
Floreat Athena U20
Finished
۰۹:۳۰
Inglewood United U20
۲
۰
Stirling Macedonia U20
Finished
۰۹:۳۰
  Poland Ekstraliga Women
MKS Olimpia Szczecin (W)
۳
۱
Tarnovia Tarnow (W)
Finished
۱۳:۳۰
Slask Wroclaw (W)
۲
۱
Bydgoszcz (W)
inprogress
۱۴:۳۰
  Peru Campeonato Nacional Women
Sporting Cristal (W)
۶
۰
Ayacucho FC (W)
Finished
۰۱:۰۰
  United States USL League Two
Western Mass Pioneers
۵
۲
Boston Bolts
Finished
۰۴:۰۰
OVF Alliance
۳
۱
PDX FC
Finished
۰۶:۰۰
Asheville City
۳
۱
Dalton Red Wolves SC
Finished
۰۱:۳۰
  Australia Tasmania Championship
South Hobart Reserves
۱
۲
New Town Eagles
Finished
۰۶:۱۵
Beachside FC
۳
۱
Kingborough Lions Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Olympia FC Warriors Reserves
۱
۲
Metro Claremont
Finished
۱۱:۰۰
Tasmania University SC
۳
۳
Taroona
Finished
۰۹:۰۰
Riverside Olympic Reserves
۱
۷
Northern Rangers FC
Finished
۱۱:۰۰
Devonport City Reserves
۶
۱
Ulverstone
Finished
۱۱:۰۰
  Australia South Australia State League 1 Reserves
Modbury Jets Reserves
۲
۰
Eastern United Reserves
Finished
۰۷:۴۵
West Adelaide Reserves
۱
۱
Adelaide University SC Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Adelaide Victory Reserves
۲
۲
Adelaide Blue Eagles Reserves
Finished
۰۷:۱۵
Adelaide Raiders Reserves
۵
۳
Para Hills Knights Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Port Adelaide Pirates Reserves
۴
۱
Fulham United Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Adelaide Hills Hawks SC Reserves
۲
۲
Playford City Patriots Reserves
Finished
۰۷:۴۵
  Nepal C Division
Swoyambhu Club
۰
۴
Pulchowk SC
Finished
۰۸:۱۵
Planning Boys United
۳
۱
Khalibari Youth FC
Finished
۱۱:۳۰
Sanepa Club
۱
۱
32 Academy
inprogress
۱۴:۴۵
  Australia NPL Capital Territory
Canberra Olympic
۰
۱
Gungahlin United FC
Finished
۰۹:۳۰
West Canberra Wanderers FC
۱
۲
Canberra Croatia
Finished
۰۸:۴۵
Belconnen United
۷
۱
O'Connor Knights
Finished
۰۹:۳۰
Cooma Tigers
۰
۱
Monaro Panthers FC
Finished
۰۹:۳۰
  Republic of Korea K-4 League
Incheon Namdong FC
۳
۴
Geoje Citizen FC
Finished
۱۰:۳۰
Jeonju Citizen
۲
۴
Pyeongchang FC
Finished
۰۹:۳۰
Chuncheon FC
۰
۰
Chungju Citizen
inprogress
۱۰:۳۰
Jinju Citizen FC
۰
۱
Jeonbuk Motors II
Finished
۱۰:۳۰
  Hungary U19 1st Division
Vasas Budapest U19
۲
۲
Ujpesti TE U19
Finished
۱۲:۰۰
MTK Budapest U19
۳
۲
Puskas Academy U19
Finished
۱۲:۳۰
Diosgyori U19
۱
۱
MOL Fehervar FC U19
inprogress
۱۵:۳۰
  Australia Queensland Premier League
Caboolture
۱
۳
Western Pride
Finished
۱۲:۳۰
Ipswich Knights
۱
۲
Magpies Crusaders United
inprogress
۱۴:۳۰
  Czech Republic 5. Liga
TJ Sokol Bohunovice
۴
۰
FC Ivancice
Finished
۱۲:۴۵
  Norway 3. Division avd. 6
Bossekop UL
۰
۰
Mjølner
inprogress
۱۵:۳۰
  Singapore Premier League
Tampines Rovers FC
۰
۱
Lion City Sailors FC
inprogress
۱۴:۰۰
  Lithuania II Lyga
Dainava II
۲
۳
FK Utenis Utena
inprogress
۱۴:۳۰
  Poland Youth League
UKS Ruch Chorzow U19
۱
۱
Miedz Legnica U19
inprogress
۱۴:۳۰
  Estonia Cup Women
Flora Tallinn (W)
۵
۱
JK Tallinna Kalev (W)
inprogress
۱۴:۳۰
  Finland Kolmonen
Toejoen Veikot
۰
۳
PIF Parainen II
inprogress
۱۴:۳۰
KoiPS
۱
۰
HPS
inprogress
۱۵:۰۰
Espa
-
-
EBK
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
  Lithuania A Lyga
FC Hegelmann Litauen Kaunas
-
-
FK Dziugas Telsiai
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Poland III Liga
LKS Goczalkowice Zdroj
۰
۰
Rekord Bielsko-Biala
inprogress
۱۵:۳۰
MLKS Wissa Szczuczyn
۰
۰
LKS Lodz II
inprogress
۱۵:۳۰
KS Polonia Sroda Wlkp
۰
۰
Sokol Kleczew
inprogress
۱۵:۳۰
Baltyk Koszalin
۰
۰
Olimpia Grudziadz
inprogress
۱۵:۳۰
  Denmark 3rd Division
Slagelse
۰
۰
Young Boys FD
inprogress
۱۵:۳۰
Dalum
۰
۰
VSK Arhus
inprogress
۱۵:۳۰
IF Lyseng
۰
۰
FC Roskilde
inprogress
۱۵:۴۵
KFUM Roskilde
-
-
Karlslunde IF
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
Næsby BK
-
-
BK Frem
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Slovenia U19 League
NK Domzale U19
۰
۰
NK Aluminij U19
inprogress
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga NOFV South
FSV Budissa Bautzen
۱
۰
Bischofswerdaer FV
inprogress
۱۵:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Svealand
Smedby AIS
-
-
Karlbergs BK
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Baden-Wurttemberg
Neckarsulm Sport Union
-
-
Rielasingen-Arlen
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
1. FC Pforzheim 1896
-
-
SV Linx
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Czech Republic 1. Liga U19
Slavia Prague U19
۴
۲
Mlada Boleslav U19
Finished
۱۳:۳۰
Pribram U19
۲
۲
Ceske Budejovice U19
Finished
۱۳:۳۰
Fastav Zlin U19
۲
۱
Karvina U19
Finished
۱۳:۳۰
Meteor Praha VIII U19
۰
۳
Sigma Olomouc U19
inprogress
۱۵:۰۰
Sparta Prague U19
۱
۰
Banik Ostrava U19
inprogress
۱۵:۱۵
Hradec Kralove U19
۰
۰
Opava U19
inprogress
۱۵:۳۰
Zbrojovka Brno U19
۱
۰
Viktoria Plzen U19
inprogress
۱۵:۳۰
  Slovakia U19 Liga
FC Petrzalka U19
۰
۴
Kosice U19
Finished
۱۳:۳۰
  Australia NPL South Australia
West Torrens Birkalla
۲
۱
Adelaide United NPL
Finished
۰۹:۳۰
South Adelaide
۱
۰
North Eastern Metro Stars
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide Comets
۲
۰
Croydon Kings
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide Olympic
۰
۲
Adelaide City
Finished
۱۳:۰۰
Campbelltown City
۴
۲
Cumberland United
Finished
۱۰:۰۰
White City Woodville
۱
۱
Sturt Lions
Finished
۱۰:۰۰
  India Delhi Senior Division
Goodwill FC
۵
۰
Victory FC
Finished
۱۳:۳۰
Punjab Heroes
۰
۰
Hops FC
inprogress
۱۵:۴۵
  Australia NPL Queensland Women
Souths United NPL (W)
۱
۱
Gold Coast United (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Turkey U19 Elit Ligi
Boluspor U19
۷
۱
Denizlispor U19
Finished
۱۳:۳۰
Besiktas JK U19
۱
۱
Torku Konyaspor U19
inprogress
۱۴:۳۰
Altay U19
۰
۱
Kasimpasa U19
inprogress
۱۳:۳۰
Adanaspor FK U19
۰
۲
Bandirmaspor U19
Finished
۱۳:۳۰
Samsunspor U19
۲
۱
Umraniyespor U19
Finished
۱۳:۳۰
Eyupspor U19
۱
۳
Manisa U19
Finished
۱۳:۳۰
Tuzlaspor U19
۳
۰
Keciorengucu U19
Finished
۱۳:۳۰
Balikesirspor U19
۳
۱
Genclerbirligi U19
Finished
۱۳:۳۰
MKE Ankaragucu U19
۲
۱
Erzurum BB U19
Finished
۱۳:۳۰
Yeni Malatyaspor U19
۱
۲
Fenerbahce SK U19
Finished
۱۳:۳۰
  Australia NPL Queensland
Peninsula Power
۷
۳
Capalaba
Finished
۱۰:۳۰
Moreton Bay United
۰
۰
Gold Coast Knights
Cancelled
۱۰:۳۰
Eastern Suburbs
-
-
Gold Coast United
Cancelled
۱۳:۳۰
Logan Lightning
-
-
Queensland Lions SC
بازی شروع نشده است
۱۳:۴۵
  Kenya League Women
Ulinzi Starlets (W)
۴
۰
Kisumu All Starlets (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Australia NSW Premier League Youth
Marconi Stallions U20
۱
۰
Sutherland Sharks U20
Finished
۱۱:۳۰
Manly United FC U20
۲
۱
Sydney Olympic U20
Finished
۱۱:۳۰
Wollongong Wolves FC U20
۳
۱
Sydney United 58 U20
Finished
۱۳:۰۰
Northbridge Bulls U20
۰
۳
Sydney FC U20
Finished
۰۷:۳۰
APIA Leichhardt Tigers U20
۱
۴
Mt Druitt Town Rangers U20
Finished
۱۲:۰۰
  Australia Western Australia State League 1
Western Knights SC
۱
۱
Rockingham City
Finished
۱۱:۳۰
Dianella White Eagles
۰
۲
Fremantle City FC
Finished
۱۳:۳۰
Forrestfield United
۲
۱
UWA Nedlands
Finished
۱۳:۳۰
  Australia A-League
Melbourne Victory
۱
۴
Western United
Finished
۱۱:۴۵
  Ethiopia Premier League
Addis Ababa
۱
۱
Jimma Aba Jifar
Finished
۱۱:۳۰
  Taiwan Mulan League Women
New Taipei Hang Yuen (W)
۱
۱
Taipei Bravo (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Kazakhstan 2nd League
FK Kaspyi Aktau Reserves
۱
۱
FK Maktaaral Reserves
Finished
۱۲:۳۰
Kaisar Kyzylorda Reserves
۰
۰
FK Aktobe Reserves
inprogress
۱۵:۳۰
  Czech Republic 3. Liga - CFL, Group A
Loko Vltavin
۱
۱
Sokol Hostoun
Finished
۱۲:۴۵
SK Rakovnik
۰
۳
FK Kraluv Dvur
Finished
۱۲:۴۵
  Czech Republic 3. Liga - CFL, Group B
FK Zbuzany 1953
۳
۰
FK Chlumec
Finished
۱۲:۴۵
FK Prepere
۳
۲
Slovan Velvary
Finished
۱۳:۰۰
  Malaysia Liga M3
Respect FC
۲
۱
PIB FC
Finished
۱۳:۱۵
Kijang Rangers FC
۰
۱
Tok Janggut Warriors
Finished
۱۳:۱۵
  Croatia U19 League
Orijent 1919 U19
۱
۱
NK Inter Zapresic U19
Finished
۱۳:۳۰
NK Varazdin U19
۱
۳
HNK Hajduk Split U19
Finished
۱۲:۳۰
NK Dinamo Zagreb U19
۵
۱
Bjelovar U19
Finished
۱۳:۳۰
  Sweden 2. Division Norrland
Gottne IF
۱
۰
Kiruna FF
Finished
۱۳:۳۰
Skelleftea FF
۰
۰
IFK Oestersund 1906
inprogress
۱۵:۳۰
  Thailand Thai League 2
Lampang FC
۰
۰
Trat FC
inprogress
۱۵:۳۰
  Norway 1. Division Women
Grand Bodo (W)
۲
۱
Medkila (W)
inprogress
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division RFEF
CD Manacor
۰
۰
AD Alcorcon B
inprogress
۱۴:۳۰
CD Utera
۱
۱
Atletico Tordesillas
inprogress
۱۴:۳۰
  Sweden 2. Division Vastra Gotaland
Landvetter IS
۰
۲
Hittarps IK
inprogress
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga NOFV Nord
Spvgg Blau-Weiss 1890 Berlin
۱
۰
1 FC Lok Stendal
inprogress
۱۵:۳۰
BSC Sud 05
-
-
Ludwigsfelder FC
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Denmark Danmarksserien, Group 1
Ishoj
۳
۰
BK Union
inprogress
۱۵:۳۰
Allerod FK
۰
۰
Greve Fodbold
inprogress
۱۵:۳۰
Bronshoj BK
-
-
Herstedoster IC
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Schleswig-Holstein
SC Weiche Flensburg 08 II
۰
۰
VfB Lubeck II
inprogress
۱۵:۳۰
  Denmark Danmarksserien, Group 3
OKS
۱
۱
Oureskolernes BK
inprogress
۱۵:۳۰
  Norway 3. Division avd. 5
Nardo FK Trondheim
-
-
Orkla
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Sweden Division 1 Norra
Motala AIF FK
۰
۰
Umea FC
inprogress
۱۵:۳۰
  Slovakia 3. Liga
KFC Kalna nad Hronom
۰
۰
AFC Nove Mesto Nad Vahom
inprogress
۱۵:۳۰
  Denmark 2. Division
FA 2000
-
-
Kolding IF
بازی شروع نشده است
۱۶:۱۵
Middelfart G og BK
-
-
Skive IF
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Brabrand IF
-
-
Aarhus Fremad
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Thisted FC
-
-
Naestved BK
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Germany Regionalliga Bayern
FC Augsburg II
-
-
FC 1907 Memmingen
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
SV Schalding-Heining
-
-
Greuther Furth II
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
TSV Buchbach
-
-
SpVgg Bayreuth
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Heimstetten
-
-
VfB Eichstatt
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
SV Wacker Burghausen
-
-
FC Pipinsried
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
TSV 1896 Rain am Lech
-
-
1860 Rosenheim
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Hessen
TSV Eintracht Stadtallendorf
-
-
FC Eddersheim
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Belarus Premier League
FC Belshina Bobruisk
-
-
FC Isloch Minsk Raion
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko B
VJS Vantaa
-
-
Klubi 04
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 6
Union Viera CF U19
۲
۰
CD Aguilas Atletico U19
inprogress
۱۴:۳۰
CD Marino U19
۰
۰
Juventud Maritima U19
inprogress
۱۵:۱۰
  Germany Regionalliga North
Eintracht Norderstedt
-
-
Hansa Luneburg
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Bayern Nord
1. SC Feucht
-
-
Spvgg Ansbach
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
SpVgg Bayern Hof
-
-
TSV Karlburg
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Russia FNL 2, Group 4
Dinamo Barnaul
۳
۰
Gazovik 2 Orenburg
inprogress
۱۴:۳۰
Irtysh Omsk
۱
۰
NoSta Novotroitsk
inprogress
۱۵:۳۰
  Australia Queensland Premier League 3
Toowong
۰
۰
Pine Hills
Finished
۱۳:۳۰
Univ. Queensland
۰
۰
Newmarket
Finished
۱۳:۴۵
  Bangladesh Championship League
Azampur FC Uttara
۰
۰
Wari Club
inprogress
۱۴:۳۰
  Australia Northern NSW Division 1
Belmont Swansea United SC
۴
۱
West Wallsend SC
Finished
۱۱:۰۰
  El Salvador Liga Feminina
Alianza FC (W)
۱
۳
CD Fas Asdefuf (W)
Finished
۰۵:۰۰
  United States USL League One
FC Tucson
۰
۰
Richmond Kickers
Finished
۰۶:۳۰
  New Zealand Southern Premier League
Ferrymead Bays
۳
۰
Selwyn United
Finished
۰۷:۱۵
  World Friendly Club Matches
Campbelltown Reserves
۳
۱
Cumberland United Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Adelaide Comets Reserves
۳
۲
Croydon Kings Reserves
Finished
۰۷:۴۵
South Adelaide Reserves
۱
۱
Metro Stars Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Druk Lhayul FC
۱
۱
Paro FC
inprogress
۱۴:۳۰
  Japan Emperor Cup
FC Gifu
۳
۲
Chukyo University
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL Victoria 3
Melbourne Victory U21
۲
۰
Geelong SC
Finished
۰۸:۳۰
  Australia VIC Premier League Women
Whitehorse United SC (W)
۰
۵
South Yarra (W)
Finished
۰۹:۳۰
Geelong Galaxy (W)
۱
۸
Preston Lions (W)
Finished
۱۱:۴۵
  Australia NPL Victoria Women
Calder Utd SC (W)
۲
۰
Box Hill United (W)
Finished
۰۹:۳۰
Alamein FC (W)
۰
۰
FV Emerging (W)
inprogress
۰۹:۳۰
Bayside Utd (W)
۲
۵
Heidelberg United (W)
Finished
۱۰:۰۰
  Australia New South Wales U20 League
Northern Tigers U20
۸
۰
Bonnyrigg White Eagles U20
Finished
۱۱:۳۰
  Sweden Division 1 Sodra
Qviding FIF
۰
۳
Falkenbergs FF
inprogress
۱۴:۳۰
IK Oddevold
۱
۰
Tvaakers IF
inprogress
۱۵:۳۰
  Russia FNL 2, Group 3
Sakhalin Sakhalinsk
۲
۰
Saturn Ramenskoye
Finished
۱۱:۳۰
Kolomna
۱
۲
FK Kaluga
inprogress
۱۴:۳۰
Znamya Noginsk
۰
۰
Fakel Voronezh II
inprogress
۱۵:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 1
Celta Vigo U19
۵
۰
Pontevedra U19
Finished
۱۲:۳۰
Bezana U19
۰
۲
Real Oviedo U19
inprogress
۱۵:۰۰
Arenal U19
۰
۰
Atletico Perines U19
inprogress
۱۵:۱۵
  Czech Republic 3. Liga - MSFL
Vysocina Jihlava B
۰
۲
FC Viktoria Otrokovice
Finished
۱۲:۴۵
FC Vratimov
۱
۲
Uhersky
Finished
۱۲:۴۵
FC Slovan Rosice
۲
۰
FC Hlucin
Finished
۱۲:۴۵
  Poland IV Liga
Jaguar Gdansk
۵
۰
Arka Gdynia II
Finished
۱۳:۳۰
Rozwoj Katowice
۲
۱
Gwarek Ornontowice
Finished
۱۳:۳۰
Unia Oswiecim
۰
۱
Pcimianka Pcim
Finished
۱۳:۳۰
Drukarz Warszawa
۳
۲
KS Sokol Serock
Finished
۱۳:۳۰
MKS Trzebinia
۲
۴
Wislanie Jaskowice
Finished
۱۳:۳۰
Gedania Gdansk
۰
۰
Bytovia Bytow
Finished
۱۳:۳۰
Warta Zawiercie
۲
۲
KS Polonia Laziska Gorne
Finished
۱۳:۳۰
  Croatia 3. HNL
NK Tresnjevka
۴
۰
NK Udarnik Kurilovec
Finished
۱۳:۳۰
  Serbia U19 League
FK Rad Belgrade U19
۳
۱
Vojvodina U19
Finished
۱۳:۳۰
  Russia Supreme Division Women
Chertanovo Moscow (W)
۰
۴
Zvezda 2005 Perm (W)
Finished
۱۳:۳۰
FC Lokomotiv Moscow (W)
۴
۱
Yenisey Krasnoyarsk (W)
inprogress
۱۴:۳۰
  Romania Liga 2
FC Brasov
۱
۰
ASU Politehnica Timisoara
Finished
۱۴:۰۰
  Denmark Danmarksserien, Group 2
GVI
۳
۰
B 1908
inprogress
۱۴:۳۰
Ledoje-Smorum Fodbold
۰
۰
Skovshoved
inprogress
۱۵:۳۰
  Serbia Super Liga
FK Cukaricki Stankom
۰
۰
Napredak Krusevac
Finished
۲۰:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید